Active Topics

 


Reply
Thread Tools
zdanee's Avatar
Posts: 311 | Thanked: 376 times | Joined on Nov 2010 @ Hungary
#21
A memóriakártyát megpróbálhatod kézzel mountolni parancssorból (mount /dev/mmcblk1p1 /media/mmc1), a kamerának pedig elvileg egy optikai szenzora van, ami a kamera ajtaján lévő fekete/fehér mintát látja. Amúgy én sem tudtam, h van itt magyar fórum is
 
Posts: 1 | Thanked: 0 times | Joined on Mar 2012
#22
Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy csináltam egy újra flashelést a n900-on de még se sikerült mindent legyalulni.Megcsináltam a -R parancsal is de először nem volt benne se sms se telefonszám de köv bekapcsolásnál meg visszajött minden, és az a bajom hogy volt még rajta pár alkalmazás de azokat se törölte.Tudna e valaki nekem segíteni benne hogy hogy lehetne megcsinálni hogy teljesen letöröljön mindent a telóról.Azt szeretném hoyg teljesen a gyári állapotába kerüljön.
Előre is köszönöm a válaszotokat. emailbe a kadar.laszlo83@citromail.hu címen vagyok elérhető.
 
Posts: 23 | Thanked: 21 times | Joined on Mar 2010 @ Hungary
#23
Ebben a témában a legfrissebb hozzászólás is több, mint egy éves. Én is csak email-értesítés révén vettem észre, hogy írtál.
Inkább itt, de főleg itt javaslom a kérdéseidet feltenni.

Sok szerencsét!

ps: a személyes adataiddal, email-címeddel, stb, kicsit jobban vigyázhatnál, a spammer-robotok előszeretettel keresnek fórumokon.
 
Posts: 17 | Thanked: 0 times | Joined on Sep 2012
#24
Hello !
Nálam az a gond hogy nem indul el a telefonom. bekapcsoláskor megjelenik a NOKIA felirat ég a sarokban a kis kék lámpa. De 5 mp és elalszik és ennyi nem indul.
Ki tudja hogyan lehetne életre kelteni? Ill kábelesen hozzáférni vagy esetleg Nokia Suite?
Köszi előre is a segiséget !
hello
 
Posts: 291 | Thanked: 435 times | Joined on Apr 2011 @ RO
#25
ennyi? az aksit megnezted..stb
nem ertem. Nem tudod flash-elni vagy mi?
ha tudod akkor flash-t neki, vagy dobd a kukaba es vegyel mast.
 
Posts: 17 | Thanked: 0 times | Joined on Sep 2012
#26
Hali ! Megnéztem igen de nem akksi.
Egyszerűen nem indul el. kábellel ha összedugom akkor nem érzekli így, Nokia Suite nem jó szerinted?
Vagy milyen programmal tudnék vejutni a memóriába? De így hogy be se kapcsol lehet egyáltalán?
hali!
 
Posts: 23 | Thanked: 21 times | Joined on Mar 2010 @ Hungary
#27
A fórumtárs azért válaszolt ilyen kurtán-furcsán, mert az első egy-két hozzászólás majdnemhogy a magyar nyelvű tudástár ehhez a telefonhoz.
Nézz rá erre, szerintem neked erre van szükséged.
http://talk.maemo.org/showpost.php?p=786777&postcount=2
Nem tudod tönkretenni a telefont, tégla állapotából is vissza lehet hozni.
Hajrá, szerintem ide ne is írj, ha problémád lenne, inkább keress a prohardveren.
 
Posts: 1 | Thanked: 0 times | Joined on Mar 2015
#28
Kezdő vagyok a témában de nagyon érdekel

első kérdés mi ez a
bleeding-edge driver?

hogy lehet megoldani n900-on ezt a packet injection problémát??
 
Reply


 
Forum Jump


All times are GMT. The time now is 23:56.